Hakkımızda

Kimya ve Yenilikçi fikirleri bir araya getirip kalite ve süreklilik prensibi ile müşterilerine hizmet veren Briman Kimyasal Ürünler Üretimi ve Danışmanlığı San. ve Tic. Ltd Şti Aksaray’ da kurulmuştur.
Poliüretan sektöründe özellikle Sandviç Panel, iki bileşenli ve tek bileşenli poliüretan Sprey gibi rijit poliol uygulamalarında aktif olan firmamız aynı zamanda aromatik esaslı yanma dayanımı yüksek Poliester Poliol üretimi de gerçekleştirmektedir.
Danışmanlık faaliyeti altında firmamız Poliester Polyol ve her sektöre uygun poliol formülasyonları ile üretim alt yapısının tesisi, sandviç panel hatlarının alımı, kurulumu ve devreye alınması gibi hizmetleri de vermektedir.
Firmalara özel, BRİMAN Laboratuarlarında yapılan spesifik formülasyonlarla çözüm sunan firmamız satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetlerle müşterilerinin en yakın çözüm ortağıdır.
Sektörel gelişim doğrultusunda hâlihazırda çok sayıda proje çalışmalarımız devam etmektedir. TÜBİTAK gibi resmi kuruluşların yanında firmamız yurtdışından özellikle Almanya’ daki Üniversite ve Enstitülerle ile yakın işbirliği içindedir.
BRİMAN LTD ŞTİ.  poliüretan sektöründe her zaman kalite, inovasyon ve sürekliliğin güvencesidir.